KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16358164

nr 1635 8164

Ivar Bengtsen

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, "Höst i trädgården". Signerad. Signerad. Olja på duk, 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm

Ivar Bengtsen, svensk målare född 1947.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 19:31:11

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ivar Bengtsen

Läs mer om Ivar Bengtsen